ОПИТУВАЛЬНИК ЖІНОЧОЇ АДАПТИВНОСТІ У СТОСУНКАХ ІЗ ПРОТИЛЕЖНОЮ СТАТТЮ (жіночого кокетства) О. Л. Луценко, В. В. Волчанова
1. Тест «Жіночого кокетства» є особистісним опитувальником, який може застосовуватися індивідуально і в групі. У зв'язку з тим, що він відноситься до групи суб'єктивних тестів, при зацікавленості випробовуваних у створенні певного враження про себе, його результат може бути спотворений, тому його застосування вимагає створення довірчих відносин з тестуючим.
2. Тест вербальний, складається з 40 тверджень, 3 з яких - буферні. Тест є гомогенним і в результаті обробки виходить один загальний показник ступеня володіння випробуваної мистецтвом жіночого кокетства.
3. Тест має дві назви - одне для фахівців - «Опитувальник жіночої адаптивності у відносинах з протилежною статтю (жіночого кокетства )» і друге - для випробовуваних - «Опитувальник відносин з протилежною статтю», яке приховує справжню валідність і створює очевидну. Повідомлення випробуваним істинної валідності до виконання тесту призведе до спотворення результатів - вони будуть повідомляти про те, як вони думають або хочуть показати те, як у них виражено жіноче кокетство, а не те, що є насправді. Тест охоче виконується випробуваними.
4. Для заповнення опитувальника випробуваним потрібно 5-15 хвилин, залежно від їх швидкості читання, розуміння прочитаного та прийняття рішень щодо себе.
5. Даний опитувальник розрахований на дівчат і жінок - починаючи з 16-17 років і закінчуючи періодом пізньої зрілості - 55-70 років і навіть більше. Рівень освіти і соціальний статус - не мають значення. Єдиним обмеженням може стати консервативність піддослідних. Якщо жінка дуже консервативна в поглядах на відносини статей - так звана «синя панчоха», ортодоксально релігійна, вважає, що у відносинах з протилежною статтю не допустимий флірт, що існує тільки любов і вірність з першого погляду і назавжди, а секс і любовна гра - це аморальна, брудна поведінка, то вона може сприйняти багато питань тесту як образливі, призначені для « жінок легкої поведінки». Такі випробовувані, швидше за все, відмовляться заповнювати опитувальник, що можна інтерпретувати як повну відсутність здатності до кокетування або як сильно виражену захисну поведінку, можливо, ханжество.